Aktuality
19. 06. 2013
Sound System

Přicházíme s novým obchodním logem firmy. Nyní nás můžete vídat jako Sound System. K tomu se také váže nová doména www.sound-system.cz

9. 06. 2013
LED par

Rozšiřujeme světelnou techniku o LEDkové PAR reflektory 24x3W RGB, které se loňskou sezónu osvědčily, a proto navyšujeme na 14 ks.

18. 10. 2012
Soundcraft GB8-32

Vzhledem k rozšířené poptávce více vstupů a více auxů na festivalových kapel, jsme zakoupili mixpult Soundcraft GB8, který disponuje 32 mikrofoními vstupy, 8 auxy a 8 groupy.

Historie

Firma byla založena v roce 1993 v Přelouči po předchozích zkušenostech s ozvučením amatérských regionálních kapel. V tomto roce byla postavena první kompletní vlastní aparatura, která sloužila po dva roky.

Z důvodu zvyšujících se nároků kvalitnějších kapel, které jsme zvučili, došlo na radikální změnu a aparatura byla celá prodána. Následně v letech 1995-1996 došlo k sestavení nové zvukové i světelné aparatury z komponentů renomovaných značek světové produkce.

Například Allen&Heat, Soundcraft, dbx, Crown, QSC, Alesis, Dramwer, Zeck, Shure, AKG, Audix, Sennheiser, K&M, HK Audio, AA-craft, Yamaha, Fostex, dB Technologies aj.

V současnosti došlo k dalšímu rozšíření zvukové i světelné techniky abychom zvětšovali rádius našeho uplatnění.

V polovině roku 2013 přecházíme na nové obchodní logo a můžete nás vídat jako Sound System.

Našim cílem byli a jsou vždy spokojení muzikanti, pořadatelé a samozřejmě i posluchači. 

Nabízíme kompletní servis hudebních a kulturních akcí.